Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник вуличний Led світлодіодний ґрунтувальний IP67 LG-12, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Нікель. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем E27.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 144065 |
| Висота | 215mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Діаметр | 145mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Серія | LG-12 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Нікель |
- Ціна: 2 400 ₴





