Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світильник Led світлодіодний вуличний ґрунтувальний IP67 LG-05/L-3 black/frost, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 153008 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 130mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Діаметр | 145mm |
| Клас захисту | I |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Серія | LG-05 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Циліндрична |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 220 ₴


