Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа класична з абажуром Brille 60 W TL-160 Сріблястий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 182378 |
| Вид | З абажуром |
| Висота | 410mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Діаметр | 270mm |
| Клас захисту | II |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для спальні |
| Напрямок світла | Вгору і вниз |
| Напруга | 220V |
| Серія | TL-160 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Класичний |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Колір плафона | Різнобарвний |
| Цоколь | E27 |
- Ціна: 2 200 ₴



