Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Настільна лампа бароко з абажуром Brille 60 W TL-18 Коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Колір | Коричневий |
| Колір плафона | Білий |
| Тип | Настільна лампа |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 182491 |
| Вид | З абажуром |
| Висота | 760mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Настільна лампа |
| Довжина | 325mm |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Максимальна потужність | до 300W |
| Потужність | 60W |
| Призначення | Для вітальні |
| Напрямок світла | Вгору |
| Напруга | 220V |
| Серія | TL-18 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Стиль | Кантри |
| Технічні особливості | На поверхню |
| Тип використовуваної лампи | Енергоощадна |
| Форма | Конусна |
| Цоколь | E27 |
| Ширина | 180mm |
- Ціна: 5 799 ₴





