Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Контролер для led ґрунтових світильників DR-10 Con Rgb DC12-24V, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Хром. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 33-420 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 30mm |
| гарантія | 3 місяці |
| Група товарів | Контролер |
| Довжина | 102.5mm |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 12V |
| Відтінок | Rgb |
| Серія | DR-10 |
| Ступінь захисту оболонки | IP20 |
| Колір | Хром |
| Ширина | 65mm |
- Ціна: 1 650 ₴




