Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ґрунтовий світильник LG-24/12W CW IP67 Led, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Потужність 12W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-392 |
| Вид | Світлодіодні |
| Висота | 95mm |
| гарантія | 6 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Діаметр | 160mm |
| Індекс передавання кольору | 80Ra |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Да |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 12W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Вгору і в сторони |
| Напруга | 220V |
| Відтінок | Холодний (5900-6500К) |
| Світлова видатність | 80Lm/W |
| Серія | LG-24 |
| Змінне джерело світла | Немає |
| Ступінь захисту оболонки | IP67 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Вбудовані Led |
| Форма | Кругла |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 1 800 ₴





