Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ґрунтовий світильник AS-04 GU10 BK, виготовлений із матеріалу Метал у кольорі Чорний. Дизайн оформлення — в актуальному стилі Сучасний. Як джерело світла використовується лампочка з цоколем GU10 і потужністю 50W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Brille |
| Цоколь | GU10 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 34-399 |
| Вид | Галогенні |
| Висота | 320mm |
| гарантія | 12 місяців |
| Група товарів | Ґрунтовий світильник |
| Довжина | 135mm |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Лампа в комплекті | Немає |
| Матеріал | Метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Потужність | 50W |
| Призначення | Для дачі |
| Напрямок світла | Регульоване |
| Напруга | 220V |
| Поворотний плафон | Да |
| Серія | AS-04 |
| Змінне джерело світла | Да |
| Ступінь захисту оболонки | IP65 |
| Стиль | Сучасний |
| Тип використовуваної лампи | Галогенна |
| Форма | Асиметрична |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 100mm |
- Ціна: 520 ₴





