Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• леза зі сталі Mn65
• твердість HRC 50-56
• металеві пофарбовані ручки
• фіксатор леза
• твердість HRC 50-56
• металеві пофарбовані ручки
• фіксатор леза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 13085 |
| Вага | 0.273 кг |
| Вид | Секатори |
| Додаткові характеристики | Для гілок до 10 мм, Матеріал леза — сталі Mn65 |
| Матеріал леза | Сталь Mn 65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Твердість різального леза | HRC 53 |
| Тип гака | Метал |
| ТЕГИ | 190 мм |
- Ціна: 258 ₴



