Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
• леза зі сталі Mn65
• твердість HRC 50-56
• металеві пофарбовані ручки
• фіксатор леза
• твердість HRC 50-56
• металеві пофарбовані ручки
• фіксатор леза
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 12251 |
| Вага | 0.343 кг |
| Вид | Секатори |
| Додаткові характеристики | Для гілок до 15 мм, Металеві пофарбовані ручки, фіксатор леза, |
| Матеріал леза | Сталь Mn 65 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Твердість різального леза | HRC 53 |
| Тип гака | Метал |
| ТЕГИ | 215 мм |
- Ціна: 277 ₴



