Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначений для садових робіт, для обрізання квітів, декоративних кущів і гілок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mastertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 9715 |
| Вага | 1.3 кг |
| Вид | Гілкорізи |
| Довжина | 730 мм |
| Додаткові характеристики | Лезо зі сталі C55, Металеві ручки з TPR-покриттям, Діаметр перекусних гілок 35 мм |
| Матеріал лез | Сталь С55 |
| Матеріал ручок | Метал |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
- Ціна: 578 ₴


