Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Водонагрівач проточної води чеського виробника Зерикс має такі переваги: невелику витрату споживаної води; швидке нагрівання; елементарний монтаж; невелике споживання електрики; наявність індикатора температури. Виготовлений проточник із якісних матеріалів і за цим слугуватиме не один рік, з урахуванням щоденної експлуатації. Завдяки поворотному виливу 20 см нагрівач води проточний електричний на кран встановлюють на традиційні мийки, так і на мийки з двома чашами. Міні водонагрівач на кран дадуть змогу із легкістю оновити вашу кухню або ванну кімнату й отримувати задоволення від експлуатації в новій якості. Технічні характеристики Потужність (кВт) 3,6 Матеріал корпусу Пластик Нагрівальний елемент ELH-3000 Напруга мережі (V) 220-240 Частота струму (Гц) 50 Є ПЗВ Так Індикатор температури Да Габарити Загальна довжина (мм) 250 Довжина виливу (мм) 180 Ширина (мм) 170 З'єднувальний діаметр (дюйм) 3/4" Довжина кабелю (м) 1,20
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zerix |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 315033 |
| Габарити | 25х18х17 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додатково | З картриджним девіатором, з виходом для лійки (120 см), хромований вилив |
| Комплектація | Водонагрівач, шланг 120 см, ручна лійка розміром 6х17 см, тримач для лійки, елемент кріплення, посібник з монтажу та експлуатації, кабель довжиною 1.2 м. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Монтаж | Настінний |
| Напруга | 220-240В/50Гц |
| Потік гарячої води | 2-2,5 л./хв. |
| Призначення | для кухні, ванної кімнати |
| Різьблення для підключення | 3/4" |
| Споживана потужність | 3-3,6 кВт. Вт |
| Температура нагріву води | 30-60℃ |
| Тип виліву | поворотний, високий |
- Ціна: 1 584 ₴





