Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Праска BaByliss PRO BAB2654EPE — модель із сучасними нагрівальними пластинами, виготовленими з використанням технології EP 5.0. Округла форма праски BaByliss BAB2654EPE дуже зручна для створення укладок і зачісок як з елементами накрутки, так і вирівнювання, що дає змогу говорити про його універсальність.
Випрямляч BaByliss PRO BAB2654EPE обладнаний найновішими й найсучаснішими пластинами з EP технологією 5.0 Technology. Ці пластини зроблені з кераміки та мають дуже тонке рівномірне гальванічне покриття металом. Завдяки цьому набагато знижене тертя, поверхня пластини стала втричі гладкішою, а тепло розподіляється рівномірніше на поверхні. Крім цього пластини мають утричі вищу твердість, міцність і стійкість до хімічних засобів, порівнюючи з пластинами попереднього покоління на основі Nano Titanium Sol-Gel.
Праска BAB2654EPE має 5 варіантів температурного режиму (130 °C, 150 °C, 160 °C, 180 °C, 210 °C), які дають змогу підбирати умови для роботи з різним типом волосся. Він випускається винятково в кольорі — титан.
Особливості праски BaByliss PRO BAB2654EPE:
пластини виготовлені із застосуванням технології EP 5.0 завширшки 2,5 см
висока хімічна стійкість пластин і міцність
універсальна форма приладу для зручності завивання та випрямлення волосся
механічний регулятор температури з 5 температурними режимами від 130? до 210?С
ультрашвидке нагрівання (до максимальної температури всього за 50 с)
потужність 30 W
Сучасна система контролю температури Advanced Heat Management
світловий індикатор роботи
подвійний вольтаж 120-240 V для з'єднання з будь-якою мережею
обертовий професійний шнур завдовжки 2,7 м
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Випрямлячі |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Подача пара | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Немає |
| Артикул | BAB2654EPE |
| Обертовий шнур | Да |
| Час нагріву | 50 сек |
| гарантія | 12 мес. |
| Гофре | Немає |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Індикація нагріву | Немає |
| Іонізація | Немає |
| Матеріал покриття | титан |
| Потужність | 60 Вт |
| Петля для підвішування | Немає |
| Робоча температура | 130-210°C |
| Розміри пластин (ДхШ) | 25 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 2 009 ₴


