Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
BaByliss PRO представляє Вам професійний випрямляч BAB2072EPE Sleek Expert у популярному кольорі Gold Rose. Лімітована модель додасть Вам оригінальності та неповторності, адже такого інструменту немає ще ні в кого.
Вирізняється чудовим ультратонким дизайном, легкою вагою та комфортною для роботи формою корпусу, адже такою праскою можна не тільки випрямляти волосся, а й створювати локони, що завжди було й буде дуже модним. Серед переваг моделі варто зазначити її довгі пластини розміром 120 x 24 мм. Завдяки таким пластинам і технології розподілу тепла Advanced Heat Management SystemTM Ви за лічені хвилини зможете зробити ідеальне випрямлення з максимальним ефектом.
Пластини мають наше фірмове покриття EP 5.0 TECHNOLOGY, завдяки якому Ви отримуєте прасок Вашої мрії, адже таке покриття дасть Вам такі переваги:
Утричі довговічніше та витриваліше навіть за високих температур
Ідеальне ковзання волоссям
Висока стійкість до зношування та хімічних продуктів
Максимальне збереження кольору та цілісності волосся
М'якість і блиск волосся гарантовані
Особливості моделі BAB2072EPE Sleek Expert:
Найпопулярніший ексклюзивний колір Gold Rose
Можливість створювати локони
Ультралегкий і зручний
Збільшені пластини 120 x 24 мм
Технологія покриття пластин EP 5.0 Technology
Технологія рівномірного розподілу тепла Advanced Heat Management SystemTM
Мережевий кабель з обертанням завдовжки 2.7 метра
Механічний терморегулятор на 5 режимів роботи (115 °C-140 °C-170 °C-200 °C-230 °C)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Випрямлячі |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 5 |
| Подача пара | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Немає |
| Артикул | BAB2072EPE |
| Обертовий шнур | Да |
| Час нагріву | 60 сек |
| гарантія | 12 мес. |
| Гофре | Немає |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Індикація нагріву | Немає |
| Іонізація | Немає |
| Матеріал покриття | Кераміка |
| Потужність | 60 Вт |
| Петля для підвішування | Немає |
| Робоча температура | 115-230°C |
| Розміри пластин | 24 мм |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 3 489 ₴





