Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плойка BaByliss PRO BAB2272TTE 19 мм Titanium Tourmaline — чудовий інструмент для перукарів, який дає змогу створювати локони середньої величини. Він має титан-турмалінове покриття робочої поверхні та зручне регулювання температури.
Плойка BaByliss 19 мм має високоякісне титан-турмалінове покриття на робочій частині, яке робить її більш зносостійкою і не схильною до корозії. Матеріал покриття не схильний корродувати під дією складок для укладання волосся й дуже добре миється. Турмалінові кристали в складі покриття під час нагрівання виділяють негативно заряджені іони та знижують статичний заряд на волоссі, що неабияк спрощує укладання.
МодельBaByliss PRO Titanium Tourmaline BAB2272TTE випускається з вбудованим електронним терморегулятором, який дає змогу виставляти температуру приладу в діапазоні 100 °C — 200 °C. У ньому запрограмовані 11 режимів температури (100 °C, 110 °C, 120 °C, 130 °C, 140°C, 150°C, 160°C, 170°C, 180°C, 190°C и 200°C). Виставлена на приладі температура підтримується весь час під час створення укладки та виводиться на цифровому дисплеї.
Плойка BaByliss 19 мм є дуже економною, та, як вона автоматично вимикається через 60 хвилин роботи та захищена від перегрівання. Вона забезпечена вбудованою металевою опорою й легко встановлюється на будь-яку поверхню.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BaByliss PRO |
| Тип | Плойки |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Кількість температурних режимів | 11 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Автовідключення | Да |
| Артикул | BAB2272TTE |
| Обертовий шнур | Да |
| Час нагріву | 60 сек |
| Вибір температури нагріву | Да |
| гарантія | 12 мес. |
| Діаметр щипців | 19 мм |
| Довжина шнура | 2.7 м |
| Іонізація | Немає |
| Матеріал покриття | титан, турмалін |
| Потужність | 30 Вт |
| Петля для підвішування | Немає |
| Робоча температура | 100-200 °C |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 2 109 ₴


