Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електрочайник від польського виробника Noveen має сучасний і зручний дизайн.
Має високу потужність 2000 Вт, що скоротить час очікування закидання води.
Стильний прилад стане оригінальним доповненням інтер'єру на кухні.
Прилад виготовлений із міцної з неіржавкої сталі INOX з елементами якісного та безпечного харчового пластику. Має надійний вимикач англійської компанії STRIX.
Складається електрочайник із резервуара для води об'ємом 1,7 літра та під'єднується до мережі спеціальної контактної підставки. Чарівна основа чайника дає змогу йому обертатися на 360°. Також у ній знизу розташоване місце для кабелю, завдяки чому можна регулювати довжину кабелю.
Прилад можна тримати будь-якою рукою й ставити зручною стороною, адже в ньому продумане віконце з поділками для контролю рівня води з двох сторін. Чайник електричний обладнаний дисковим нагрівальним елементом. До головних переваг прихованого нагрівального елемента належить швидке кип'ятіння води та тиха робота. Також такий тип нагрівального елементу набагато стійкіший до утворення накипу.
У носику приладу міститься знімний фільтр від накипу. Він являє собою нейлонове сито в пластиковій основі, має вигляд трикутника з округлими кутами та розмірами 6 х 6 х 6 см. Завдяки йому вода завжди буде надходити в напій чистою (без можливих частинок осаду).
Перевагами цієї моделі також є індикація роботи, автоматичне вимикання та зручне відкривання кришки за допомогою кнопки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | N'oveen |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування кришки | Так |
| Наявність фільтра | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Фільтр | нейлоновий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 4571 197 |
| Вага | 0.9 |
| Висота | 220 |
| Гарантійний термін | 12 |
| Глибина | 178 |
| Довжина мережевого шнура | 0.7 |
| Джерело живлення | 220-240 В, 50/60 Гц |
| Комплектація | Прилад, підставка |
| Матеріал корпусу | Пластик, неіржавка сталь |
| Обсяг | 1.7 |
| Розмір паковання | 223 х 207 х 178 мм |
| Колір | Сталевий із чорним |
| Ширина | 207 |
- Ціна: 1 600 ₴



