Відпарювач вертикальний Domotec MS-5353 ручний 2000W
Для тих, хто цінує свій час і не бажає заощаджувати на якості чудового рішення, стане вертикальний відпарювач Domotec MS-5353 2000W. За допомогою парової праски можна швидко надати належного вигляду не тільки одягу, але й упорається з набагато складнішими завданнями, наприклад, погладити штори у вертикальному положенні. Також обробляти парою можна м'які меблі, килими та інші предмети домашнього вжитку. Гаряча пара знищить мікроби, що вкрай важливо, якщо в домі є маленькі діти.
Перевага пари
За допомогою парової праски від компанії Domotec MS-5353 2000W можна прасувати навіть тонку та примхливу тканину, оскільки вона стикається тільки з парою, температура якої не перевищує 98 °C.
Потужність і якість
Парова праска від ТМ Domotec потужністю 2000 W гарантує високу швидкість і якість прасування. Продуктивність пари — 32 г/хв, він подається рівномірно та згладжує навіть глибокі складки.
Протикрапельна система
Прасувальна поверхня вертикального відпарювача Domotec MS-5353 2000 виготовлена з неіржавкої сталі, система «Антикапля» унеможливлює появу на одязі патьоків.
Дизайн и удобство
Вертикальний відпарювач Domotec MS-5353 2000W вирізняється сучасним дизайном і мобільністю, що спрощує процес переміщення пристрою квартирою.
Переваги вертикального відпарювача Domotec MS-5353 2000W:
- Прилад має індикатор очищення
- Довгий шланг забезпечує зручність вертикального прасування
- Пара подається швидко та безперервно
- Відпарювач має зручний клапан заправки
- 2 режими роботи (регулювання на корпусі пристрою)
Особливості вертикального відпарювача Domotec MS-5353 2000W:
- Вплив пари на тканину є щаднішим, порівнюючи з традиційною праскою. Адже тут немає тиску на тканину розпеченою поверхнею. Речі слугуватимуть вам довше.
- Можна приводити в лад одяг, не знімаючи його з вішака. Немає потреби діставати та розкладати прасувальну дошку. Особливо зручний у цьому плані цей підлоговий відпарювач з вертикальною стійкою.
- На відміну від праски, відпарювачем не можна зіпсувати річ, залишити припалину пляму, зробити непотрібний залом або ж деформувати структуру тканини.
- Не заподіюючи шкоди декоративним деталям, можна відпарювати одяг із рюшами, стразами, наклейками, вишивкою, бісером, склярусом і тому подібним іншими прикрасами.
Характеристики:
- Час нагрівання до утворення пари (хв): 0.35;
- Час безперервної роботи без доливання води (хв): 60;
- Довжина парового шланга (м): 1.5;
- Довжина мережевого шнура (м): 1.3;
- Індикатор роботи;
- Кнопка вмик./вимк;
- Кількість режимів роботи: 2;
- Матеріал парової праски: Пластик;
- Підошва: 8 отворів для випуску пари;
- Об'єм котла (метелик для води) (л): 1.6;
- Споживана потужність (Вт): 2000;
- Продуктивність пари (г/хв): 32;
- Протикрапельна система;
- Знімний бак для води;
- Температура пари (град.): 98;
- Тип керування: Механічне;
- Макс. довжина телескопічної трубки: 45-119 см;
- Габарити: 32x23x22 см;
- Розмір коробки: 31х 38.5х30.5 см;
- Вага: 2.2 кг;
- Вага в упаковці (кг): 2,560 кг;
Комплектація
- Відпарювач — 1 шт.;
- Паковання: заводська коробка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Domotec |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість доливання води | Так |
| Індикатор нагріву | Так |
| Індикатор роботи | Так |
| Кнопка вкл./викл. | Так |
| Знімний бак для води | Так |
| Колір корпусу | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 2_009592 |
| Вага | 2 кг |
| Час нагріву | 0,32 |
| Час нагрівання до утворення пари | 0.32 |
| Діапазон обсягу води, що заливається (л) | 1-2 |
| Довжина парового шланга | 1.5 |
| Довжина мережевого шнура | 1.3 |
| Матеріал підошви | Неіржавка сталь |
| Потужність нагрівача | 2000 Вт |
| Потужність, Вт | 2000 |
| Об'єм котла (бака для води) | 1.6 |
| Об'єм котла/знімного бака, л | 1.6 |
| Продуктивність пари | 32 |
| Режими | Вертикальне відпарювання |
| Температура пари | 98 |
| Тип | Відпарювач |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 1 858 ₴




