
Відпарювач ручний для одягу Glamouric Steamer Df-019 пароочисник для речей і штор 1100 Вт Білий
1 408 ₴
1 105 ₴
- В наявності
- Код: MTX 227005447
За допомогою ручного пароочисника Glamouric Steamer Df-019 ви швидко та дбайливо розпрасуєте складки на будь-якому виробі з тканини, включно з блузками, вельветовим та оксамитовим одягом, шторами, тюлями та ін. Пристрій можна використовувати як у домашніх умовах, так і в домашніх умовах, і в різних закладах (магазини, бутики, хімчистки тощо). Спеціальна щітка, яка йде в комплекті, ще простіше робить цей процес.
Відпарювач дає змогу усунути з тканинного одягу або меблів різні сторонні елементи (пух, шерсть, ворсинки тощо). Водночас пристрій проводить очищення максимально делікатно, так що сам матеріал не буде пошкоджений. Ємність резервуара досягає 260 мл, завдяки цьому прилад можна використовувати впродовж досить тривалого періоду (приблизно 20 хвилин). Сама модель вирізняється своєю компактністю, тож її можна брати із собою в будь-яку поїздку.
Характеристики:
- Тип: пароочисник, відпарювач;
- Тип керування: механічне;
- Готовність до роботи: 20 с;
- Потужність: 1100 Вт;
- Насадка-щітка для видалення ворсу: так;
- Безперервне подавання пари: до 20 хв;
- Місткість резервуара води: 260 мл;
- Матеріал: пластик;
- Колір: білий
Комплектація
- Пароочисник Glamouric Steamer Df-019;
- Спеціальна щітка очисник;
- Мірний стакан;
- Чехол
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | MTX 227005447 |
| Вага (кг) | 0.85 кг |
| Час нагрівання, сек | 20 |
| Габарити (ВхШхГ), см | 29 Х 13 Х 10 |
| Габарити паковання (ВхШхГ), см | 31.5 Х 17 Х 13 |
| Довжина шнура | 2 м |
| Додаткові характеристики | Внутрішній нагрівальний Резервуар із неіржавкої сталі, Стійкий до корозії та Окислення |
| Комплектація | Інструкція | Коробка "Мерна Чаша" Щіточка" Відпарювач |
| Максимальний тиск пари | 1.5 бар |
| Потужність нагрівача, Вт | 1100 Вт |
| Напруга | 220-240 В |
| Насадки та щітки | Для тканин |
| Об'єм бака для води, л | 0.2 |
| Особливості | Вертикальне Відпарювання, Індикатор рівня води |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-Виробник Товару | Китай |
| Тип | Ручний пароочисник |
| Функції та особливості | Знімний бак |
| Колір | Білий |
| Частота | 50-60 Гц |
- Ціна: 1 105 ₴






