Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жаровня чавунна лита 34 см Maysternya 340-40 Ук
Жаровня чавунна з двома литими ручками — сучасний підхід до вікових традицій виробництва чавунного посуду. Жарівня виробництва України ТМ 'Maysternya' виготовлена з чавуну.
Характеристика:
Тип: Жаровня Матеріал: Чавун Діаметр: 34 см Висота: 4 см Вага: 4 кг Колір: Чорний Форма: Кругла
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Майстерня |
| Матеріал | Чавун |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 21552 |
| Вага | 4 кг |
| Вид | Жаровня |
| Висота | 4 см |
| Діаметр | 34 см |
- Ціна: 889 ₴



