Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для білизни 50 л 55*43*32 см "Ротанг" Алеана 122098 темно-коричневий
Характеристика:
Тип: Кошик
Призначення: Для білизни
Матеріал: Пластик
Об'єм: 50 л
Висота: 55 см
Довжина: 43 см
Ширина: 32 см
Колір: Темно-коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Алеана |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 20678 |
| Вид | Кошик |
| Висота | 55 см |
| Довжина | 43 см |
| Призначення | Для білизни |
| Обсяг | 50 л |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 1 049 ₴




