Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Блюдо порцелянове прямокутне 38,3*9,6*2,9 см Tudor TU1078
Потіште себе або своїх близьких витонченим посудом із фарфору від ТМ Tudor. Порцеляна — це благородний і найдосконаліший вид кераміки.
Характеристика:
Тип: Блюдо
Матеріал: Фарфор
Колір: Білий
Форма: Прямокутна
Довжина: 38,3 см
Ширина: 9,6 см
Висота: 2,9 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tudor |
| Матеріал | Порцеляна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19951 |
| Вид | Блюдо |
| Висота | 2,9 см |
| Довжина | 38,3 см |
| Ширина | 9,6 см |
- Ціна: 379 ₴





