Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Заварник скляний зі знімним металевим ситечком 1000 мл Kamile KM-0778M
Можна використовувати для листяного, трав'яного та фруктового чаю, а без ситечка можна використовувати для холодних напоїв. можна мити в посудомийній машині.
Характеристика:
Тип: Заварник
Матеріал: Скло, пластик, силікон
Об'єм: 1000 мл
Висота: 13,8 см
Ширина: 11 см
Діаметр: 11 см
Форма: Квадратна
Колір: Прозорий/чорний
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kamille |
| Матеріал ручки | скло |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 19512 |
| Вид | Заварник |
| Висота | 13,8 см |
| Діаметр | 11 см |
| Матеріал | Скло, пластик, силікон |
| Матеріал корпусу | Скло/пластик |
| Обсяг | 1000 мл |
| Об'єм, л | 1 |
| Форма | Квадратна |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 699 ₴







