Опис Відеодомофон ARNY AVD-1040 2MPX PiP Black:
Відеодомофон Arny AVD-1040 (2MPX) — це сучасне рішення для надійного контролю входу, яке знайде застосування в квартирах і приватних будинках, комерційних приміщеннях і офісах як для індивідуального під'єднання, так і для організації багатокористувацької домофонної системи. Монітор підтримує одночасну роботу з камерами та викличними панелями форматів AHD+, CVI+, TVI+, CVBS.
Відеодомофон Arny AVD-1040 (2MPX) обладнаний 10" сенсорним дисплеєм роздільною здатністю 1024x600. До нього можна під'єднати 2 викличні відеопанелі та 2 відеокамери. Обладнаний вбудованим відеодетектором руху з можливістю під'єднання 2 додаткових. Запис фото та відео здійснюється на карту пам'яті MicroSD до 64 ГБ. Також є можливість записувати голосові повідомлення. Під'єднавши до TV-виходу монітор або телевізор можна вивести зображення на великий екран. До 4 відеодомофонів ARNY можна об'єднати у внутрішню мережу із широкими можливостями адресного інтеркома.
Функціональні можливості ARNY AVD-1040:
- Сенсорний 10" екран (1024x600);
- Підтримка форматів відео: AHD, TVI, CVI, CVBS;
- Під'єднання панелей/камер: 2 + 2;
- Паралельне під'єднання 4 моніторів ARNY AVD;
- Інтерком;
- 2 входи для під'єднання охоронних датчиків;
- Вихід для зовнішнього дисплея;
- Слот для карти пам'яті microSD до 64 ГБ;
- Запис фото, відео;
- Автовідповідач, фото рамка, годинник;
- Живлення: 220 В (вбудований БЖ);
- Пластиковий корпус із металевою окантовкою;
- Колір корпусу: чорний;
- Робоча температура: -10°C ~ +60°C;
- Розміри: 264,8×157,8×25,3 мм;
- Вага 590 г;
- Накладний монтаж.
Технічні характеристики ARNY AVD-1040:
- Бренд: Arny
- Колірність: кольоровий
- Діагональ екрана: 10’’
- Колір корпусу: чорний
- Роздільна здатність: 1024 х 600
- Двосторонній аудіозв'язок: є
- Канали для під'єднання панелей і камер: 2+2
- Вільні руки: є
- Паралельне під'єднання моніторів: є
- Унікальні функції: відеодетектор руху всіма каналами
- Матеріал корпусу: метал/пластик
- Тип встановлення: накладний
- Гучний зв'язок: є
- Підтримка стандартів кодування: AHD / TVI / CVI / CVBS
- Вбудований блок пам'яті: є
- Слот для SD-карти: microSD до 64 ГБ
- Діапазон робочих температур: -10°С ~ +60°C
- Живлення: 220 В (вбудований БЖ)
- Розміри: 265×158×25 мм
- Вага: 590 г
- Гарантія: 12 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 7510 |
| Вага | 600 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| гарантія | 12 місяців |
| Гучний зв'язок | Так |
| Діагональ екрану | 10" " |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 300 с |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дня. Безкоштовна доставка від 2000 грн. при оплаті на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безготівкового рахунку тільки від ФОП та без ПДВ. |
| Запис | Фото,Відео, Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон <unk> Кроншейн <unk> Комутаційні дроти <unk> Монтажний комплект<unk> Інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Керування замком, Датчик руху, ІЧ-підсвітка, Інтерком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмови з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розмір дисплея | 10" |
| Розміри | 265×158×25 мм |
| Дозвіл | 2 Мп (1920х1080) |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 10" |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Яскравість — Контрастність <unk> Рівнінь гучності |
| Сенсорний | Немає |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS |
| Стандарти кодування | PAL|NTSC |
| Країна Реєстрації Бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Аналоговий |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 8 668 ₴



