Опис IP відеодомофона Commax CIOT-1020M White
Commax CIOT-1020M — IP-відеодомофон під керуванням ОС Android з 10-дюймовим Multi Touch екраном. Працює з будь-якою кількістю панелей виклику CIOT-D20M, 8 мережевими відеокамерами та 3 підкореними IP моніторами лінійки CIOT. Підтримує до 40 приладів стандарту ZigBee — різні сповіщувачі та пристрої, що виконують. Має 8 Гб вбудованої пам'яті та слот для SD карти. Під'єднується до Android/iOs застосункам.
Особливості відеодомофона Commax CIOT-1020M
Флагман лінійки IP відеодомофонів Commax, виготовлений у формі планшета з 10-дюймовим сенсорним екраном. Обладнаний 4-ядерним процесором, 1 Гб оперативної та 8 Гб Flash пам'яті. Працює під керуванням ОС Android. Крім безпосередніх функцій відеодомофона дає змогу через браузер виходити в мережу, підтримує різні віджети та програми.
До відеодомофона Commax CIOT-1020M можна під'єднати викличні панелі CIOT-D20M у необмеженій кількості, три підчинені монітори з лінійки CIOT і до 8 мережевих відеокамер для кожного монітора. Модель має можливість отримувати сигнали від різних сповіщувачів. Вбудована система "Розумний дім" з підтримкою до 40 ZigBee пристроїв дає змогу керувати освітленням і побутовими приладами безпосередньо з домофона або через Android/iOS програми.
Для переговорів із відвідувачем домофон обладнаний системою гучного зв'язку. Є можливість зберігати архів відеозаписів на окремій карті пам'яті максимальним обсягом 16 Гб. Під час під'єднання додаткових моніторів доступний внутрішній зв'язок.
Технічні характеристики Commax CIOT-1020M
- сенсорний 10" екран із роздільною здатністю 1280x800 px
- чотириядерний процесор ARM
- 1 Гб оперативної пам'яті DDR3
- 8 Гб вбудованої Flash пам'яті
- ОС Android
- мережеве під'єднання через Ethernet або WI-Fi
- слот для SD-карти до - 64 Гб
- видео-кодеки H.264/H.265
- система гучного зв'язку
- сенсорні кнопки
- робота з панелями виклику CIOT-D20M
- під'єднання восьми IP-відеокамера
- підтримка до 40 пристроїв стандарту ZigBee
- доступ до застосунків для Android та iOS
- живлення DC 5 В або PoE
- розміри 308х213х25 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Інтерфейс | Провідний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3547 |
| Вага | 900 |
| Вбудована пам'ять | Да |
| гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 10" " |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Запис | Фото,Відео, Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 2 |
| Комплектація | Відеодомофон Кроншейн <unk> Комтаційні дроти <unk> Монтажний комплект<unk> Інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 64 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Під'єднуваних моніторів | 2 |
| Робоча температура | 0 °C ~ +50 °C |
| Розмови з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 308×213×25 мм |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Яскравість — Контрастність <unk> Рівнінь гучності |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS |
| Країна Реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип підключення | IP |
| Управління | Сенсорний екран |
| Колір | Білий |
- Ціна: 17 899 ₴



