Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис IP відеодомофона Commax CIOT-700ML White
IP-відеодомофон Commax CIOT-700ML дає змогу під'єднати 3 другорядних монітори до 8 мережевих камер і необмежену кількість викличних панелей.
>Домофон обладнаний кольоровим 7" Multi Touch сенсорним дисплеєм 1280х800 і сенсорними кнопками. Функціонал відеодомофона дає змогу зв'язуватися в режимі інтерком із 4 домофонами на об'єкті. Працює через мережу Ethernet, записує фото та відео з камер на вимогу та зберігає дані на внутрішній пам'яті (до 8 Гб) або SD-карті (до 16 Гб). Сумісний із моніторами, сторонні бренди за стандартом Onvif.Корпус відеодомофона виготовлений у строгому дизайні, з високоякісного пластику. Метод встановлення — накладний монтаж.
Основні функції Commax CIOT-700ML White
- Сенсорний дисплей: 7" з роздільною здатністю 1280х800;
- Сенсорні кнопки керування;
- Підтримка 8 додаткових відеокамер;
- Інтерком до 4 моніторів;
- Вбудована пам'ять на 8 Гб;
- Підтримка карти пам'яті до 16 Гб (до комплекту не входить);
- Мережеве під'єднання через Ethernet;
- Колір корпусу: білий;
- Накладний монтаж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Інтерфейс | Провідний |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5584 |
| Вага | 700 |
| Вбудована пам'ять | 8 Гб |
| гарантія | 12 місяців |
| Діагональ екрану | 7" " |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Запис | Фото,Відео, Аудіо |
| Інтерком | Да |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 8 |
| Кількість камер, що під'єднуються | 8 |
| Комплектація | Відеодомофон Кроншейн <unk> Комтаційні дроти <unk> Монтажний комплект<unk> Інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 64 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Керування замком, Датчик руху, ІК-підсвітка, Інтерком |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Під'єднуваних моніторів | 4 |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмови з відвідувачем | гучний зв'язок |
| Розміри | 245×80×25 мм |
| Роздільна здатність відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Яскравість — Контрастність <unk> Рівнінь гучності |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS |
| Країна Реєстрації Бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP-відеодомофон |
| Тип підключення | IP |
| Управління | Сенсорний екран |
| Колір | Білий |
- Ціна: 10 309 ₴



