Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Швейцарський ніж Victorinox Huntsman 1.3713.941 є яскравим представником середніх складаних ножів. Це найпопулярніша серія серед покупців. Його порівняно невеликий розмір і набір інструментів, стане в пригоді вам як у повсякденному застосуванні, так і у відрядженні, поїздці в ліс, на пікніку. Через деякий час ви зрозумієте, що він став вашим незамінним аксесуаром, який є у вас у портфелі, сумці або рюкзаку. Ви гідно оціните його багатофункціональність, надійність і найвищу якість.
Розмір: 91x27x21 мм
Вага: 97 г.
Функції
- велике лезо
- мале лезо
- штопор
- шило,кернер
- багатофункціональний гачок
- ніж для відкривання консервів i>з малою викруткою
- комбінований інструмент із відкривачкою для пляшок з:
- плоскою викруткою
- інструментом для зняття ізоляції
- кільце для підвішування
- пінцет
- зубочистка
- ножиці
- пила для дерева
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Victorinox |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1.3713.941 |
| Вид | Швейцарські |
| Довжина клинка | 6.8 см |
| Матеріал Клинка | 420 або аналог |
| Матеріал Рукояті | Пластик |
| Загальна довжина | 91 мм |
| Поверхня Клинка | Полірування |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Країна-Виробник Товару | Швейцарія |
| Твердість клинка | 56 HRC |
| Тип | Складні |
| Тип замку | Slip-joint |
| Товщина Клинка | 1.5 мм |
- Ціна: 3 479 ₴


