Як вибрати надійний і функціональний Power Bank
Сьогодні популярність зовнішніх акумуляторів лише збільшується. Виробники сучасних гаджетів оснащують свої продукти камерами високої потужності і встановлюють в них безліч корисних додатків.
В результаті виснаження батареї відбувається прискореними темпами. Якщо скористатися джерелом живлення не представляється можливим, то безальтернативним виходом із ситуації стане використання зовнішньої батареї.
Критерії вибору портативного зарядного пристрою
Розмірковуючи, який саме Power Bank купити, слід порівняти найважливіші параметри наявних в асортименті моделей. Як правило, мова йде про фактичні:
-
Ємності;
-
Розмірі;
-
Силі струму;
-
Матеріал корпусу;
-
Функціональності.
Вивчивши подану виробником інформацію, можна з великою ймовірністю придбати цілком гідну модель.
Ємність
Важливість цього параметра переоцінити складно. Однак його велике значення ще не свідчить про якість батареї. Найкраще керуватися наступним правилом – ємність портативної зарядки повинна в 2-3 рази перевищувати ємність АКБ гаджета. Купівля потужного пристрою з збільшеними габаритами навряд чи буде доцільною. Багато невідомі виробники вказують на випускаються моделях значення 20 000, 30 000 і навіть 50 000 mAh. Достовірність такої інформації слід піддавати сумніву.
Розмір
Розглядаючи можливість Power Bank купити, слід подумати про зручність його подальшого використання і зберігання. Маса виробу з підвищеною потужністю може досягати і півкілограма. Носити його тривалий час в кишені куртки або штанів не вийде, а отже, не обійтися без рюкзака. Оптимальним варіантом стане пристрій, вага якого не перевищує 250 гр.
Сила струму зарядки
Саме цим параметром буде визначатися швидкість зарядки електронного пристрою. Власникам смартфонів варто зупинити свій вибір на батареї, значення сили струму якої дорівнює 1 А. Для користувачів планшетів цю величину слід подвоювати (до 1.5–2 А). При купівлі зарядки необхідно вивчити зміст специфікації. Значення сили струму, зазначені на Павер Банку і гаджеті повинні бути тотожними. Виробники, як правило, вказують цю цифру біля порту USB.
Корпус
Приняв решение Power Bank купить, необходимо убедиться в его достаточной механической прочности. Отличной альтернативой изделию в пластиковом корпусе станет модель в алюминиевой оболочке. Существуют в продаже и комбинированные модели – в корпусе из металла, снабженном защитными резиновыми накладками.
Функциональность
До додатковим характеристикам відноситься кількість портів, наприклад, 2 і навіть 3. Наявність кількох виходів зробить користування пристроєм більш комфортним. Напевно стане в нагоді власникові гаджета і світлодіодний ліхтарик, що дозволяє миттєво виявити місце розташування роз'єму. Досить корисною функцією є цифровий індикатор, який з високою точністю проінформує про залишковий заряд.
Зваживши всі перераховані чинники, можна якісний Power Bank придбати за цілком прийнятною вартістю.
- Довідник кодів мобільних операторів УкраїниВизначити оператора за номером телефону
- Стартовий пакетЩо таке стартовий пакет, де придбати та які бувають стартові пакети.