Як правильно користуватися смартфоном, щоб уникнути ремонту надалі
Кожна сучасна людина щодня користується смартфоном. Він став невід'ємною частиною нашого життя, таким же звичним і обов'язковим предметом як взуття і одяг.
Але на жаль, не всі вміють правильно користуватися і берегти свій смартфон. Дуже часто наші помічники виходять з ладу саме з нашої вини. Нам доводиться відносити їх на ремонт в сервісний центр, де кваліфіковані майстри проведуть ремонт вашого пристрою.
І так, як же слід поводитися зі своїм смартфоном, щоб вам не довелося нести його в ремонт?
Найчастішою причиною виходу з ладу вашого мобільного телефону є падіння. Падіння може призвести до ряду несправностей, від банально розбитого екрана, до пошкодження внутрішніх деталей телефону. Щоб з вашим пристроєм, такого не сталося, при покупці пристрою варто придбати додатково захисне скло і чохол для смартфона. Такі заходи дозволять вберегти ваше пристрій від дрібних механічних пошкоджень і пом'якшать удар у випадку якщо ви упустили пристрій.
Другой причиной выхода смартфона из строя является попадание влаги в устройство. Защитить к сожалению устройство от воды невозможно, но можно соблюдать некоторые правила, которые помогут избежать неприятную ситуацию. Не берите смартфон с собой в ванную комнату. Даже если вы не уроните его в воду, устройство может пострадать от парового конденсата. Конденсат образуется при использовании горячей воды в ванне или душе. Не берите устройство с собой, если вы собираетесь посетить дамскую или мужскую комнату. Падение телефона в унитаз случается гораздо чаще, чем вы думаете.
В летнее время при посещении пляжа или бассейна смартфон лучше оставить в шкафчике, так как попадание влаги и песка в устройство приведут к необратимым последствиям. Оставив устройство под прямыми солнечными лучами, вы рискуете отправиться с ним в сервисный центр. В зимнее время пользоваться смартфоном нужно аккуратно, так же не следует доставать устройство на улице без особой надобности. Помимо снега, который тоже является влагой, на работу телефона очень влияют низкие температуры и могут вывести ваш гаджет из строя.
Не варто ставити ваш смартфон на зарядку на всю ніч, або заряджати його занадто часто. Слід витратити заряд батареї до критичного значення (менше 10%). І тільки після цього знову заряджати телефон. Часта і неправильна зарядка призведе до швидкого зношування акумуляторної батареї і вам доведеться її замінити.
І ні при яких умовах не намагайтеся проводити ремонт пристрою самостійно. Краще при виникненні поломки віднести його до професіонала. Вони проведуть якісний ремонт і дадуть вам гарантію.
- Довідник кодів мобільних операторів УкраїниВизначити оператора за номером телефону
- Стартовий пакетЩо таке стартовий пакет, де придбати та які бувають стартові пакети.