Як розрізняються навушники і як вибрати навушники для себе

Навушники бувають чотирьох видів: вкладиші, вставні, накладні та моніторні. Вкладиші або таблетки, найпоширеніший тип. Найчастіше Такі навушники йдуть в комплекті з плеєром або стільниковими телефонами. Вкладиші відрізняються своєю компактністю і низькою ціною, крім цього вони легкі. Вкладиші має певні розміри, на відміну він розміру вуха людини, тому такий вид навушників часто не тримаються у вухах.
Вставні або вакуумні навушники являють собою вкладиші, але найчастіше меншого діаметра до того ж мають силіконові насадки. Такий вид навушників відмінно кріпиться у вусі і бі мають високий рівень звукоізоляції. Вони відмінно підійдуть тим, хто любить слухати музику в людних місцях або в транспорті. Вставні навушники мають більш високо якість звуку, але часто слухати музику в таких навушниках не можна. Можна посадити слух.
Накладні навушники відмінно притискаються до вух. Даний вид навушників легку конструкцію, найчастіше ними користуються власники портативної техніки. Накладні навушники мають три види кріплення потиличний, на голові або на вусі. Якість звуку в таких навушниках краще ніж у вкладишів.
Моніторні або повнорозмірні навушники зверху мають наголов'я вони, закривають вуха повністю. Що стосується якості звуку, у даного виду навушників воно найкраще. Такі навушники мають великий діапазон частот, що позитивно позначається на якості звуку, плюс у них сторонній шум не відверне вас . Єдиний мінус такої моделі велику вагу і габарити.
За призначенням навушники ділять на чотири види: для прослуховування музики, комп'ютерні, для телевізора і для гаджетів. Якщо ви плануєте слухати музику, то варто вибирати моніторні, так як у них найкращу якість звуку і відсутні сторонні звуки. Плануєте дивитися телевізор, тоді зверніть увагу на моніторні. Плюс відмінним рішенням буде, якщо вони будуть безпровідні. Самим оптимальним рішенням для комп'ютера будуть накладні навушники, т. к. вони зазвичай мають гарнітуру. А для використання гаджетів, вам підійдуть компактні вкладиші або вставні. Їх ви завжди можете носити з собою.
Вибирайте навушники з чутливістю не менше 100 дБ, такий показник дозволить вам слухати музику голосно частці у шумному місці.
Опір навушників так само важливий показник. Якщо ви хочете купити навушники для телефону або іншого гаджету, варто звернути увагу на моделі з низьким опором (від 16 до 40 Ом). Таке поєднання забезпечить досить гучний звук, навіть при малій потужності.
А ось для комп'ютера або телевізора показники опору повинні бути від 50 до 150 Ом. Це забезпечить вам ідеальне якість звуку. Показник електричної потужності навушників може коливатися від 1 до 5000 мВт. Це також впливає на гучність звуку, перед покупкою навушників варто подивитися потужність приладу до якого їх будуть підключати. Не потрібно підключати навушники малої потужності до приладу з високою потужністю, в такому випадку навушники просто зламаються.
Отличным решение будет приобретение складных наушников, это позволяют сэкономить место . Ещё одна удобная фишка – наличие встроенного микрофона, это позволит пользоваться наушниками в качестве гарнитуры. Вы свободно можете общаться по-сотовому или Skype. Помимо встроенного микрофона, такие наушники имеют мини пульт, благодаря ему можно отвечать на звонки, увеличивать громкость или переключать треки. Беспроводные модели подключаются удаленно и не имеют кабеля, в таких моделях вы можете ощутить свободу и не быть привязаны к телевизору, смартфону или плееру. Набридло плутатися в довгих проводах, тоді ви можете купити бездротові навушники, саме блютус навушники — те, що вам потрібно. Насолоджуйтесь гарним звуком і повною мобільністю.
- VPN для України та ЄС: Як обрати найкращий сервіс для захисту, доступу до заблокованих ресурсів та контенту з обмеженням у певних країнахДізнайтеся, як VPN допомагає захистити ваші дані, обійти блокування контенту та забезпечити доступ до таких сервісів, як Megogo і Netflix, навіть за межами України. Розглядаємо ключові переваги та можливості Surfshark VPN — надійного рішення для вашої приватності.
- Довідник кодів мобільних операторів УкраїниВизначити оператора за номером телефону