-25%


Кронштейн для телевізора стельової V-STAR D807 від 26 до 55 дюймів Black (3_01917)
1 460 ₴
1 095 ₴
- В наявності
- Код: 3_01917
+380 (97) 810-20-20
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стельове кріплення для телевізора V-STAR D807 26-55"
Кріплення для телевізора (26-55 дюйма) являє собою сучасне спеціальне кріплення для ТВ, яке цілком можливо розмістити телевізор на стелі. Це кріплення дає змогу регулювати кут нахилу та поворот телевізора, дає можливість користувачам максимально безпечно та надійно закріпити телевізор на стелі, а не, наприклад, поставити на тумбу. Ця модель є міцною, а також якісною, завдяки тому, що виготовлена з високоміцної сталі. Сьогодні саме таке розміщення телевізора в кімнаті вважається найстильнішим і найзручнішим, адже воно не займає в приміщенні багато місця.
Характеристики:
- Тип: Стельове кріплення;
- Матеріал: Сталь;
- Підходить для діагоналі: 26-55 дюйма;
- Регульований кут: Вгору і вниз ±15°; вліво та вправо ±360°;
- Легкий і швидкий монтаж;
- Призначення: для ТВ, плазми;
- Висота кріплення від стелі: 600-1000 мм;
- Максимальне навантаження: 45 кг;
- Колір: Чорний
Комплектація:
- Кріплення для телевізора;
- Набір болтів;
- Паковання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | V-Star |
| Максимальне навантаження | 45 кг |
| Матеріал кронштейна | Сталь |
| Призначення | Для РК-телевізорів/плазм |
| Спосіб установки | Стельовий |
| Тип кронштейна | Шарнірний |
| Форма кронштейна | П-подібна |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3_01917 |
| Вид | Кронштейни |
| Вид кронштейна | Стельовий |
| Діагональ екрану | 27", 32", 34", 40", 42", 43", 49", 50", 55", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5", 42.5", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 51", 52", 53", 54.6" " |
| Категорія | Кронштейни |
| Кількість осей обертання | 2, 2 |
| Кількість встановлюваних екранів | 1 |
| Максимальна підтримувана діагональ | 55" |
| Місце встановлення | Стельові |
| Мінімальна підтримувана діагональ | 26" |
| Регулювання | Поворот, за висотою |
| Сумісність (діагональ) | 27", 32", 34", 40", 42", 43", 49", 50", 55", 26", 27.5", 28", 28.5", 29", 30", 31.5", 35", 37", 38.5", 39", 39.5", 40.5", 42.5", 45", 46", 47", 47.6", 48", 48.4", 51", 52", 53", 54.6" |
| Кут нахилу | Вгору і вниз ±15°; вліво та вправо ±360° |
- Ціна: 1 095 ₴

