Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Скляна ваза 13х10х3 см.
Оригінальна ваза з оригінальним дизайном однозначно варта уваги.
Така ваза стане бажаним подарунком усім поціновувачам унікальних предметів інтер'єру та займе гідне місце в колекції та прикрасить інтер'єр, підійде на подарунок дівчині, подрузі, бабусі, колезі, буряку.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Скло |
| Застосування | Всередині приміщення |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 230092 |
| Висота вази | 13 см |
| гарантія | 14 днів, відповідно до ЗП Про захист прав споживачів |
| Глибина вази | 3 см |
| Доставка | Новая почта |
| Доставка/оплата | Доставка від 2 до 5 днів |
| Оплата | Оплата у разі отримання товару, Безналісне оплата картою Visa/MasterCard, безналісний для юридичних осіб |
| Країна-виробник | Китай |
| Ширина вази | 10 см |
- Ціна: 460 ₴



