Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча водна гірка Pilsan, відведення води, розкладна конструкція. Turquoise (155055)
Водяна гірка від Pilsan для маленьких непосид, які обожнюють весело проводити час. Гірка має розкладну конструкцію та спеціальний відвід води. Його можна використовувати у воді та на суші.
Характеристики:
- водна гірка з кольоровим забарвленням;
- гірка має розкладну конструкцію;
- є відведення для води;
- максимально допустима вага — 35 кг;
- довжина спуску становить 110 см;
- розміри гірки — 126 х 59 х 71 см;
- виготовлена з міцного пластику.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pilsan |
| Колір | Бірюзовий |
| Тип | Гірка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 155055 |
| Висота в пакованні, см | 113 см |
| гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні, см | 44 см |
| Дитячий вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріали | Пластик |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розміри | 126 x 59 x 71 см |
| Країна | Туреччина |
| Ширина в пакованні, см | 19 см |
- Ціна: 1 977 ₴


