Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча гірка для катання Technok Toys, матова поверхня, сходинки. Pink (109307)
Поверхня драбини матова для запобігання ковзанню під час підіймання драбини. Гірка виготовлена з міцного якісного пластику без запаху, без гострих країв. Яскраві барвники не вигоряють на сонці та забезпечують яскравий колір іграшки впродовж тривалого використання. Розмір іграшки в розкладеному вигляді — висота — 123 см, ширина 51 см, довжина — 71 см. Довжина спуску 120 см. Для дітей від 2 років. Максимальне навантаження — 20 кг.
Характеристики:
- Тип: Дитяча гірка
- Стать: Універсальний
- Вік: 2+
- Колір: Рожевий
- Матеріал: Пластик
- Довжина: 71 см
- Висота: 123 см
- Ширина: 51 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 117.5 x 51 x 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Technok Toys |
| Колір | Рожевий |
| Тип | Гірка |
| Матеріал | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 109307 |
| Висота в пакованні, см | 117.5 см |
| гарантія | 14 днів |
| Глибина в пакованні, см | 29 см |
| Дитячий вік | 2 роки, 3 роки, 4 роки, 5 років, 6 років |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріали | Пластик |
| Стать дитини | Хлопчик, Дівчинка |
| Розміри | 123 x 51 x 71 см |
| Країна | Україна |
| Ширина в пакованні, см | 51 см |
- Ціна: 1 798 ₴



