Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний комплекс для вулиці SportBaby «Акварелька-outdoor»
Ця модель здатна вдосконалити різноманітні фізичні вправи за допомогою розважальних пристосувань. Така конструкція підтримуватиме величезний інтерес Вашої дитини віком від шести місяців і до шести років. У результаті, Ваші малюки отримають можливість навчитися вирішувати також і різноманітні завдання — фізичні й інтелектуальні. Придбання такого спортивного комплексу обов'язково долучить Вашого малюка до спорту з найбільш ранніх років, привчить його до фізичних навантажень. Безперечною перевагою цього комплексу є стійкість до погодних умов. Його можна використовувати на вулиці, що дає змогу поєднати фізичну активність і перебування на свіжому повітріХарактеристики Спортивний комплекс для вулиці «Акварелька-outdoor»:
| Висота | 150 см |
| Ширина | 124 см |
| Довжина: | 132 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 60 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Тип кріплення | не вимагає кріплення |
| Вага товару | 60 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Файли | Array |
| Колір | Натуральний |
| Довжина гірки | 150 см |
| Виробник | SportBaby |
Комплектація Дитячий спортивний комплекс для вулиці «Акварелька-outdoor»:
- Шведська стінка.
- Гладіаторська сітка.
- Рукохід.
- Дитяча гірка.
- Кільця.
- Рахівниця «кольорові».
- Мотузкова драбинка.
- Груша
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Гірка |
| Тип кріплення | Не вимагає кріплення |
| Конструкція | Підлогова |
| Додаткова комплектація | Рахівниця |
| Вікова група | Дитяча |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1684228889 |
| Вага | 60 |
| Висота | 150 |
| Довжина | 132 |
| Максимальна вага користувача | 60 |
| Ширина | 124 |
- Ціна: 7 986 ₴


