
Підлітковий спортивний комплекс зі спортивними снарядами кутовий Sportbaby «Sport 4-220» 220 см
8 716 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1550505145
Підлітковий спортивний комплекс для дітей «Sport 4-220» — модель, що дає можливість облаштувати повноцінний, хоч і невеликий спортивний зал навіть у досить маленькій квартирі. Такий комплекс обов'язково стане улюбленим місцем для ігор Вашої дитини та її друзів, даючи їм розвивати гнучкість, спритність, силу та координацію рухів, що, саме собою, сприятиме зміцненню організму малюка та загальному його оздоровленню. Виготовлений цей комплекс із міцного екологічно безпечного матеріалу, що витримує великі навантаження. Складається модель із кількох секцій — прасувальської сітки, шведської стінки, поперечних перекладин, гімнастичних кілець і мотузкової драбини. Безперечна особливість цієї моделі — кутовий форм-фактор. Це дає змогу компактно розмістити комплекс у приміщенні.
| Висота | 220 см |
| Ширина | 150 см |
| Матеріал | Сосна |
| Перекладины | Бук |
| Виступ турніка вперед | 42 см |
| Допустимі навантаження на навісне | 80 кг |
| Допустимі навантаження на спортуголок | 130 кг |
| Гімнастичні кільця | Пластик |
| Тип кріплення | до стіни |
| Вага товару | 35 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Виробник | SportBaby |
Комплектація спортивного комплексу для дітей «Sport 4-220»:
- Шведська стінка
- Гладіаторська сітка
- Кільця
- Канат
- Рукохід
- Трапеція
- Мотузкова драбина
- Кріпильний комплект
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Вікова група | Дитяча |
| Додаткова комплектація | Гладіаторська сітка, Кільця гімнастичні, Мотузкові сходи, Рукохід, Турнік, Трапеція, Канат |
| Конструкція | Настінна |
| Матеріал | Дерево |
| Тип | Спорткомплекс |
| Тип кріплення | До стіни |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1550505145 |
| Вага | 35 |
| Висота | 220 |
| Довжина | 150 |
| Максимальна вага користувача | 80 |
| Ширина | 150 |
- Ціна: 8 716 ₴





