Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ігровий розвивальний комплекс для вулиці/воріху/дачі/ пляжу SportBaby Babyland-27
Характеристики Дитячий ігровий комплекс Babyland-27
| Висота | 210 см |
| Ширина | 75 см |
| Довжина: | 186,5 см |
| Вага товару | 94 кг |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Натуральне дерево |
| Довжина гірки | 1. 8 метрів |
| Виробник | SportBaby |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SportBaby |
| Матеріал | Дерево |
| Розміщення | На вулиці |
| Тип | Ігровий комплекс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1238010910 |
| Вага | 94 |
| Максимально допустиме навантаження | 130 |
| Мінімальний вік дитини | 4 |
| Розмір, см | 186,5х75х210 |
- Ціна: 22 462 ₴






