Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Джип на радіокеруванні Model Car, акумулятор. 3.6V, свет фар. Red (70860)
Джип є радіокерованим позашляховиком. Модель чудово деталізована в масштабі 1:16.
Особливості:
- повне керування (вперед, назад, вправо, вліво, зупинка);
- докладна деталізація;
- світні фари.
Тип живлення автомобіля — акумуляторна батарея 3,6V. У комплекті: пульт р/у, акумулятор 3.6V, зарядний пристрій. Пульт працює від 2 батарейок типу "АА" (не входить до комплекту).
Характеристики:
- Тип: Машинка на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 3 років
- Колір: Червоний
- Керування: Радіокерування
- Розмір упаковки: 35 х 12 х 15 см
- Паковання: Короб
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 70860 |
| Вік | Від 3 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір іграшки | 24 х 10 х 10 см |
| Розмір паковання, см | 35 х 12 х 15 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Машини |
| Тип харчування | акумуляторна батарея 3,6 V |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Паковання засобу | Коробка |
| Колір | Червоний |
- Ціна: 919 ₴


