Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Динозавр на радіокеруванні RC Toys, акумулятор 3.7 V, пульт на батарейках, звуки, підсвітки, генерувальна пара. Gray (153751)
Цей футуристичний робот динозавр вражає своїм загрозливим виглядом! Ця іграшка на радіокеруванні дасть змогу дитині керувати справжнім звіром, який не тільки голосно гарчить, а й підсвічується яскравими кольорами. Динозавр ходить і вміє крутитися навколо своєї осі, а з його пасти стікає пара.
Особливості:
- розміри: 36 х 13 х 29 см;
- динозавр має підсвітку та видає звуки гарчання;
- іграшка має парогенератор у пащі;
- динозавр має рухомі кінцівки;
- динозавр працює від акумулятора на 3.7 V, який разом із дротом для заряджання входить до набору;
- пульт керування працює від двох батарейок типу "АА" (не входять до набору);
- до набору входить пляшечка для наливання води в парогенератор;
- іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику.
Характеристики:
- Тип: Динозавр на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 3 років
- Колір: Сірий
- Керування: Радіокерування
- Розмір упаковки: 40 х 13 х 33 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 153751 |
| Вік | Від 3 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Хлопчик, дівчинка |
| Розмір іграшки | 36 х 13 х 29 см |
| Розмір паковання, см | 40 х 13 х 33 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Динозаври |
| Тип харчування | акумулятор 3.7 V |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Паковання засобу | Коробка |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 1 306 ₴


