Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Песик на радіокеруванні Smart robot dog, акум. 3,7 V, озвуч. англійською, пісні, рухається, виконує команди, підсвітка. White with Gray (152534)
Ваша дитина закохається в цього собачку з першого погляду.
Кумедний, неймовірно милий і дуже розумний, він знає купу команд і здатний захопити увагу малюків цікавими історіями, скоромовками та фактами про все на світі.
Вертлявий чотириногий вміє танцювати, дзвінко гавкати та крутити головою, а також має сенсорну зону та мило реагує на дотик до голови.
Особливості:
- розмір собачки: 28 х 16 х 26 см;
- рухомі вушка, тулуб і голова;
- відтворює різноманітні звуки;
- озвучування англійською мовою;
- виляє тілом;
- має сенсорну зону на голові;
- тип живлення собачки — акумулятор 3,7 V;
- пульт керування працює від 2 батарейок "ААА" (не додаються);
- USB-кабель для зарядки; USB-кабель для зарядки;
- кольорова інструкція англійською мовою.
Функції
- підсвічування корпусу та очей;
- рух мотузк/назад, убік;
- оповідання скоромовок;
- колискові мелодії;
- оповідання історій;
- географічні факти;
- сенсорні зони;
- цікаві факти про собак;
- лай;
- танець під динамічну музику;
- регулювання гучності;
- крутить головою.
Характеристики:
- Тип: Тварини на радіокеруванні
- Стать: Хлопчик, Дівчинка
- Вік: Від 3 років
- Колір: Білий із сірим
- Керування: Радіокерування
- Живлення: акумуляторна батарея 3,7 V (у комплекті).
- Живлення пульта: 2 батарейок "ААА" (не додаються);
- Камера: немає
- Розмір упаковки: 40 х 19 х 30 см
- Паковання: Коробка
| Користувальницькі характеристики | |
|---|---|
| Артикул | 152534 |
| Вік | Від 3 років |
| гарантія | 14 днів |
| Доставка/оплата | Накладений платеж, оплата банківською карткою, оплата під час отримання. Термін доставки 1 день |
| Живлення | Акумулятора 3,7 V |
| Стать | Дівчинка, хлопчик |
| Розмір | 28 х 16 х 26 см |
| Розмір паковання | 40 х 19 х 30 см |
| Країна | Китай |
| Тип | Тварини |
| Тип управління | На радіокеруванні |
| Колір | Білий із сірим |
- Ціна: 2 185 ₴



