Опис сейф збройовий Hunter GLST.470.E
Сейф для рушниці GLST.470.E HUNTER від компанії Паритет-К призначений для зберігання зброї в кількості 4 одиниці завдовжки до 1260 мм.
Сейф призначений для зберігання таких видів зброї: травматична зброя, гладкодульна зброя.
За довжиною в сейфі GLST.470.E може також зберігатися нарізна зброя — автомат АК-74; АКСУ; карабіни. Однак для більшої безпеки рекомендуємо для зберігання нарізної зброї використовувати сертифіковані терпкий сейф GRIFFON серії GE.
Сейф серії GL для зберігання зброї GLST.470. має протизламну конструкцію дверей, трейзер (касу) збільшеної місткості з полицею для зберігання патронів і документів, кишені для розміщення засобів для догляду за зброєю або магазинів, тримачі та фіксатор під два шомполі, планку для навішування. Сейф укомплектований пересувним магнітним ложементом.
- Все додаткове обладнання, розміщене на дверях, а також усі полиці легко знімаються.
- Анкерні вузли дають змогу закріпити сейф до стіни та підлоги, забезпечуючи надійну фіксацію на стаціонарному місці.
- Сейф укомплектований сувальдним замком із двома хромованими ригелями, які обертаються.
Особливості Hunter GLST.470.E:
- Об'єм, л 173,9
- Маса, кг 40
- Кількість одиниць збройовий 4
- Товщина металу дверей, мм 2,4
- Система замикання ригельна система (2 хромованих активних обертових ригелів)
- Тип замка електронний кодовий GRIFFON (Україна)
- Тип покриття порошкове покриття
- Колір антрацитово-сірий (RAL 7016)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hunter |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1570 |
| Вага | 40 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Відділення з ключем (трейзер), Полиця |
| Внутрішні габарити | 129.7х46.4х32.9 см |
| Можливість анкерного кріплення | К стене |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 131.2х47х35 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дня. Безкоштовна доставка від 2000 грн. при оплаті на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безготівкового рахунку тільки від ФОП та без ПДВ. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Кількість дверей, шт. | 1 |
| Кількість одиниць збройова, шт. | 4 |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Збройовий |
| Товщина бічних стінок | 2,4 мм |
| Товщина лицьової панелі | 2,4 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 15 960 ₴




