Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий Griffon CLE III.80.E COMBI GLOSS YELLOW
Сейфи CLE III сертифіковані в Німеччині Європейським органом сертифікації ECB-S за III класом опору до злому EN 1143-1, мають захисний шар корпусу — фортифікаційний бетон завтовшки 50 мм.
Ключові особливості CLE III.80.E COMBI GLOSS YELLOW - оригінальний жовтий глянсовий колір фарбування, наповнення стінок зламним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування, і тристороння система замикання. Сейф зламостійкий CLE III.80.E COMBI GLOSS YELLOW обладнаний сталевими легованими пластинами для захисту від висвердлювання та вибивання замків і ригелів, укомплектований сертифікованим сейфовим замком Kaba Combi (Німеччина), внутренний корпус из нержавеющей стали.
Особливості Griffon CLE III.80.E COMBI GLOSS YELLOW:
- Об'єм, л 137
- Маса, кг 405,5
- Товщина захисного шару, мм 50
- Зламостійкість III клас EN 1143-1
- Система замикання ригельна система тристоронньої дії (8 хромованих активних обертових ригелів, діаметр ригеля 25 мм, антизрізи з боку петель)
- Тип замка електронний кодовий сейфовий замок Kaba Combi (Німеччина), сертифікат класу VDS 2
- Тип покриття лако-червоне покриття
- Колір жовтий (глянсовий)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 3 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Жовтий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1554 |
| Вага | 405 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити (ВхШхГ) | 70х50х39 см |
| Внутрішній об'єм | 137 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити (ВхШхГ) | 80х60х55 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дня. Безкоштовна доставка від 2000 грн. при оплаті на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безготівкового рахунку тільки від ФОП та без ПДВ. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | III |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Стан | Нове |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Стійкий до ламання |
| Товщина бічних стінок | 50 мм |
| Товщина лицьової панелі | 50 мм |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 150 000 ₴










