Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф вогнестійкий Griffon FS.70.K.E
Вогнестійкі сейфи серії FS від торгової марки Griffon — чудовий вибір для будівель, у яких є ризик виникнення пожежі. Завдяки спеціальному наповненню дверей і корпусу така конструкція здатна впродовж пів години захищати від впливу високих температур навіть найлагородніші речі.
Сучасні замки та особливості внутрішнього пристрою роблять використання сейфа максимально комфортним. Потужна ригельна система замикання забезпечує високу опірність у разі спроби злому.
Особливості Griffon FS.70.K.E:
- Об'єм, л 65
- Маса, кг 95
- Товщина захисного шару, мм 43
- Зламостійкість клас S2 за ДСТУ EN 14450
- Система замикання ригельна система тристоронньої дії (5 хромованих активних обертових ригелів, діаметр ригеля 25 мм), антизрізи з боку петель
- Тип замка ключовий сейфовий замок STUV (Німеччина), сертифікат класу VDS 1; електронний кодовий замок GRIFFON; electronic code lock GRIFFON
- Вогнестійкість клас LFS 30P за ДСТУ EN 15659
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Тип замка | Електронний кодовий, Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 3502 |
| Вага | 95 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця, Відділення з ключем (трейзер) |
| Внутрішні габарити | 59.6х36.4х30.8 см |
| Внутрішній об'єм | 65 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 68.3х45.0х45.5 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ, Електронний кодовий |
| Сейф за типом захисту | Вогнестійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогнестійкий |
| Товщина бічних стінок | 43 мм |
| Товщина лицьової панелі | 43 мм |
| Колір | Антрацитово-Сірий, Кремово-білий (RAL 7016, RAL 9001) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 29 970 ₴



