Опис сейф вогнезламостійкий Griffon CLE II.68.E MAX SILVER
Вогнезлостійкі сейфи TM Griffon серії CLE II сертифіковані Європейським органом сертифікації ECB-S по II класу опору до зламу EN 1143-1, мають захисний шар корпусу та двері — фортифікаційний зламостійкий бетон завтовшки 55 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659.
Ключові особливості сейфів серії CLE II — наповнення їхніх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та тристороння система замикання.
Сейф CLE II.68.E MAX комплектується сертифікованим сейфовим замком CARL WITTKOPP (виробництво Німеччина), 7 потужних ригелів діаметром 32 мм, німецькою термострічкою BASF, LED-підсвіткою. Внутрішнє оздоблення сейфа — велюр. Ручка та кодонабірник у спеціальному хромованому виконанні.
Особливості Griffon CLE II.68.E MAX SILVER:
- Високий рівень безпеки — Grade II в системі ECB-S (Німеччина).
- Дверцята сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії.
- Надійний ригельний механізм, що блокує двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, які діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Обладнаний нерухомими ригелями, що виключають відчинення дверей сейфа під час зрізаних петлах.
- Конструкція ригельної системи запобігає розкриттю сейфа через силовий вплив на ручку.
- Для збільшення надійності сейфа проти зламу місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі.
- Одна полиця (дві зони зберігання).
- Наявність посиленої касової комірки (трейзера), що замикається на ключ (в комплекті 2 ключі).
- Обладнаний електронним кодовим замком M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності. Сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам за класом VdS2, Class B.
- Електронний замок живиться від батареї типу (крона) (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1,5-2 роки. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете живити замок, ввести код і відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Передбачена можливість анкерного кріплення сейфа до підлоги (дві анкерні болти в комплекті постачання).
- Гарантія на сейф 5 років гарантія на замок 1 рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1786 |
| Вага | 290 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця, Відділення з ключем (трейзер) |
| Внутрішні габарити | 57х39х33 см |
| Внутрішній об'єм | 73 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 68.6х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 55 мм |
| Товщина лицьової панелі | 55 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 85 980 ₴









