Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий Griffon CL V.70.E.E WHITE
Стійкий до ламання сейф CL V.70.E.E WHITE TM Griffon серії CL V сертифікований по 5 класу ДСТУ EN 1143-1 і має товщину захисного шару — 80 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659.
Ключовою особливістю сейфів серії CL V — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та чотиристороння ригельна система. Сейф CL V.70.E.E укомплектований сертифікованими сейфовими замками — M-LOCKS.
Особливості Griffon CL V.70.E.E WHITE:
- У сейфі встановлені додаткові посилення особливо відповідальних зон дверей і корпусу.
- Ригельні системи сейфа виробництва La Gard (США) і «Carl Wittkopp» (Німеччина).
- Пристрої-ловушки сейфа блокують ригельну систему під час спроби несанкціонованого впливу на замок.
- Конструкція ригельної системи запобігає розкриттю сейфа через силовий вплив на ригелі та колодку.
- Потужні петлі, що забезпечують плавність ходу та виключають просідання дверей.
- Отвір для підведення кабелю сигналізації.
- Спеціальне пристосування для пломбування.
- Можливість кріплення до підлоги двома анкерними болтами, розрахованими на зусилля відриву від 50 до 100 кН, залежно від класу сейфа.
- Заповнення дверей і стінок: спеціальний композиційний матеріал.
- Замки: Залежно від модифікації сейфи комплектуються електронними замками,
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 5 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1782 |
| Вага | 430 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця, Відділення з ключем (трейзер) |
| Внутрішні габарити | 54х44х38.5 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 70х60х60 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | V |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Стійкий до ламання |
| Товщина бічних стінок | 80 мм |
| Товщина лицьової панелі | 80 мм |
| Ширина, мм | Понад 550 |
- Ціна: 92 700 ₴




