Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф офісний Ferocon БЛ-65К.Т1.П1.7035
Сейф-шкаф Ferocon БЛ-65К.Т1.П1.7035 у лінійці різновиду сейфів — це щось середнє між шафкою та сейфом в офісі. Від звичайного класичного сейфа цей металевий виріб вирізняється великим розміром, що водночас робить можливим вмістити всередину не тільки більшу кількість предметів, але й речей різних за розміром
Особливості сейфа Ferocon БЛ-65К.Т1.П1.7035:
- Суцільнозварна конструкція корпусу з листового металу.
- Завдяки ригелям, що крутяться, їх неможливо спилити.
- Дворигельний механізм.
- Діаметр ригелів 25 мм.
- Двері сейфа відчиняються на 100 градусів.
- Внутрішні петлі захищені від зрізу.
- Захист дверей електронним кодовим замком.
- Для кріплення до стіни та підлоги є анкерні отвори.
- Механічний ключовий замок
- Одна знімна полиця
- Внутрішні петлі
- Наявність трейзера
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferocon |
| Тип замка | Механічний ключовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5106 |
| Вага | 18 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Можливість анкерного кріплення | До підлоги та стіни |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 65х46х34 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Ключ |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Офісний |
| Товщина бічних стінок | 1,2 мм |
| Товщина лицьової панелі | 1,2 мм |
| Колір | Сірий (7035) |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 5 895 ₴




