Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф зламостійкий Griffon CLE I.55.ET
Сейфи CLE I сертифіковані в Німеччині Європейським органом сертифікації ECB-S за I класом опору до злому EN 1143-1, мають захисний шар корпусу — фортифікаційний бетон завтовшки 25 мм і металеві двері завтовшки 10 мм. Ключові особливості сейфів серії CLE I — наповнення їх стінок зламостійким бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування, і тристороння система замикання. Сейф зламостійкий CLE I.55.ET обладнаний сталевими легованими пластинами для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів, укомплектований сертифікованим сейфовим замком STUV SWINGLOX, має трейзер.
Особливості сейфа Griffon CLE I.55.ET:
- Двері та фронтальна частина сейфа вирізані лазером із єдиного листа стали завтовшки 10 мм. Завдяки високій точності та якості лазерної обробки металу досягається мінімальний проміжок між дверима сейфа та його корпусом, а дверне полотно є в одній площині з передньою панеллю.
- Корпус сейфа — це двостінна конструкція зі сталі, заповнена високоміцним фортифікаційним бетоном, проріз дверцят із чотирьох боків має виступ, також вирізаний лазером із єдиного листа металу.
- Надійний ригельний механізм з обертовими хромованими ригелями діаметром 25 мм, що перешкоджає розкриттю сейфа різальним інструментом.
- Одна знімна полиця (дві зони зберігання) у можливості розміщення полиці в п'яти положеннях за висотою для ще більшої зручності експлуатації.
- Внутрішні петлі, що дають змогу відчиняти двері сейфа на 90°.
- Система блокування замка сейфа від вибивання замок захищений від висвердлювання спеціальною твердосплавною пластиною.
- Обладнаний електронним кодовим сейфовим замком STUV SWINGLOX (Німеччина) високої секретності, сертифікованим на відповідність міжнародним стандартам (клас VDS2, class B).
- Замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині кодонабірника із зовнішнього боку сейфа. Час її функціонування 1,5-2 роки. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Батарею треба замінити, попередньо знявши кодонабірник проворотом проти годинникової стрілки згідно з інструкцією.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Передбачена можливість анкерного кріплення до стіни та підлоги (одний монтажний отвір до підлоги, один — до стіни).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 1 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6975 |
| Вага | 122 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 50х38.5х30 см |
| Внутрішній об'єм | 57.75 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 550х435х393 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | 280-400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | I |
| Сейф за типом захисту | Стійкий до ламання |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Стійкий до ламання |
| Товщина бічних стінок | 25 мм |
| Товщина лицьової панелі | 25 мм |
| Колір | Сірий (RAL 7040) |
| Ширина, мм | 320-440 |
- Ціна: 43 980 ₴







