Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнетривкий Griffon CL III.50.Е GOLD
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL III сертифіковані за третім класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL III — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та ригельна система. Сейф CL III.50.Е GOLD забарвлений: корпус — чорний матовий, двері — чорний глянсовий. Завдяки чому сейф має сучасний та стильний вигляд. Сейф має внутрішнє оздоблення та діодне підсвічування. Сейфи серії CL III комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV або M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL III.50.Е GOLD:
- cейф сертифікований по 3 класу зламостійкості ДСТУ EN 1143-1
- cейф відповідає класу вогнестійкості LFS 30 P по ДСТУ EN 15659
- протизламна система перезакривачів
- сталеві гартовані леговані пластини для захисту від висвердлювання і вибивання замків і ригелів
- чотиристороння система замикання, 5 активних хромованих обертових ригелів діаметром 25 мм і 3 антизрізи з боку петель
- термострічка BASF (Німеччина) по периметру дверей
- захисна куля корпусу та дверей — фортифікаційний зламостійкий бетон завтовшки 40 мм
- анкерні вузли для кріплення сейфа до підлоги
- розміри вказані без урахування витичних частин: замка, ручки, петель
- товщина металу каси 6 мм
- кодовий електронний сертифікований сейфовий замок M-LOCKS (Нідерланди) класу VDS2
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 3 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6931 |
| Вага | 140 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 39х38х29.6 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 47.2х46х44 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | III |
| Особливості | Позолочений замок |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Порошкове |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 74 700 ₴




