Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon CL II.120.C
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL II сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL II — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та ригельна система. Сейфи серії CL II комплектуються сертифікованими сейфовими замками та німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL II.120.C:
- Двостінна конструкція зламостійких сейфів серії CL із заповненням порожнин простору композитним матеріалом неабияк збільшує "тваринність" сейфа.
- У ригельній системі замикання застосовуються механічний кодовий замок LaGard (США) класу VDS 1, конструктивні особливості яких не дають змогу розкрити сейфа, застосовуючи силовий тиск на ригелі та штурвальну ручку.
- Всі теоретично вразливі місця встановлення замків додатково посилюються легованими сталевими пластинами.
- Потужні зовнішні петлі спеціальної конструкції забезпечують плавне відчинення дверей на кут більш ніж 90° і виключають можливість просідання з подальшим заклинюванням дверей.
- Отвори у днищі передбачають обов'язкову анкерну фіксацію сейфа до підлоги (болтів для кріплення виробник не комплектує, їх підбирають згідно з технічними умовами місця сейфа).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6917 |
| Вага | 260 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 108.4х42х36.3 см |
| Внутрішній об'єм | 165 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 116.4х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Механічний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Колір | Темно-сірий з ефектом молоткової емалі |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 54 760 ₴




