Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнетривкий Griffon CL II.60.K.C
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL II сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659.
Ключові особливості сейфів серії CL II — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та ригельна система. Сейфи серії CL II комплектуються сертифікованими сейфовими замками та німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL II.60.K.C
- Високий ступінь безпеки (2 клас захисту), підтверджена сертифікатом ЦСБО (центр сертифікації банківського обладнання).
- Дверцята сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії.
- Надійний ригельний механізм La GARD (США), блокувальні двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Один нерухомий ригель, що запобігає відчиненню дверей сейфа під час зрізаних петель.
- Конструкція ригельної системи запобігає розкриттю сейфа через силовий вплив на ручку.
- Для збільшення надійності сейфа проти зламу місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі.
- Одна полиця (дві зони зберігання).
- Обладнаний комбінацією ключового сувальдного замка STUV (Німеччина) сейфового типу та кодового механічного замка M-LOCKS (Нідерланди) високої секретності, сертифікований за классу VDS2.
- Відмикання сейфа відбувається після відкриття по черзі обох замків.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Внутрішні поверхні сейфа обшиті м'яким оббивним матеріалом.
- Передбачені два варіанти кріплення сейфа до підлоги: або безпосередньо за допомогою анкерних болтів до підлоги (через два монтажні отвори), або за допомогою спеціального кронштейна (8 монтажних отворів). Монтажний комплект для кріплення сейфа в комплекті постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6893 |
| Вага | 145 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 51х42х35.6 см |
| Внутрішній об'єм | 76 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 58.2х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Механічний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Колір | Темно-сірий з ефектом молоткової емалі |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 40 770 ₴




