Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon CL II.60.K.E CREAM
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL II сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL II — наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого зламування та ригельна система. Сейфи серії CL II комплектуються сертифікованими сейфовими замками — STUV, M-LOCKS і німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL II.60.K.E CREAM:
- Високий ступінь безпеки (2 клас захисту), підтверджена сертифікатом ЦСБО (центр сертифікації банківського обладнання).
- Дверцята сейфа обладнані потужною ригельною системою замикання чотиристоронньої дії.
- Надійний ригельний механізм La GARD (США), блокувальні двері, обладнаний хромованими активними ригелями діаметром 25 мм, що діють у вертикальному та горизонтальному напрямках. Один нерухомий ригель, що запобігає відчиненню дверей сейфа під час зрізаних петель.
- Конструкція ригельної системи унеможливлює розкриття сейфа через силовий вплив на ручку.
- Для збільшення надійності сейфа проти зламу місця кріплення замків захищені потужними гартованими пластинами з легованої сталі.
- Одна полиця (дві зони зберігання).
- Обладнаний комбінацією ключового сувальдного замка STUV (Німеччина) класу VDS1 сейфового типу й електронного кодового замка M-LOCKS (Гландія) високої секретності, сертифікованого за классу VDS2. Відмикання сейфа відбувається після відкриття по черзі обох замків.
- Електронний замок живиться від батареї типу "крона" (9 В), яка розташована всередині сейфа. Час її функціонування 1,5-2 роки. Якщо батарея розряджається нижче від допустимого рівня — то під час кожного відкривання замка звучатиме тривалий звуковий сигнал попередження. Якщо ж її все-таки не встигнуть замінити — то на зовнішній частині замка містяться дві клеми, приклавши до яких іншу батарею, Ви зможете живити замок, ввести код і відчинити сейф.
- Електронний кодовий замок дає змогу встановлювати 6 цифр у кодову комбінацію. Після 4 спроб введення неправильного коду замок сейфа автоматично блокується на 5 хвилин.
- Опціонально (додатково) сейф може бути обладнаний LED-підсвіткою, яка автоматически вмикається у разі відмикання дверей сейфа. Підсвітка також автоматично вимикається після замикання дверей сейфа.
- Зовнішні петлі, що дають змогу відчиняти двері на 180°, не перекриваючи дверний отвір.
- Внутрішні поверхні сейфа обшиті м'яким оббивним матеріалом.
- Передбачені два варіанти кріплення сейфа до підлоги: або безпосередньо за допомогою анкерних болтів до підлоги (через два монтажні отвори), або за допомогою спеціального кронштейна (8 монтажних отворів). Монтажний комплект для кріплення сейфа в комплекті постачання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Електронний кодовий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6892 |
| Вага | 145 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 51х42х35.6 см |
| Внутрішній об'єм | 76 |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | Понад 550 |
| Габарити | 58.2х50х50 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Електронний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 41 970 ₴




