Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис сейф-вогнезламостійкий Griffon CL II.50.C CREAM
Вогнезламостійкі сейфи TM Griffon серії CL II сертифіковані за другим класом ДСТУ EN 1143-1 і мають товщину захисного шару — 40 мм. Відповідають класу вогнестійкості LFS 30P за ДСТУ EN 15659. Ключові особливості сейфів серії CL II Cream — оригінальний кремовий колір фарбування, наповнення їх стінок фортифікаційним бетоном, що дає змогу в багато разів збільшити ступінь безпеки та підвищити рівень захищеності від можливого злому та ригельна система. Сейфи серії CL II комплектуються сертифікованими сейфовими замками та німецькою термострічкою BASF.
Особливості сейфа Griffon CL II.50.C CREAM:
- Стінки сейфа наповнені фортифікаційним бетонним розчином, який гарантує підвищений захист від зламу.
- Сейф можна кріпити анкерними болтами до підлоги
- У комплекті термострічка BASF
- Конструкція обладнана чотиристоронньою ригельною системою, яка здійснюється за допомогою 5 активних ригелів діаметром 25 мм і антизрізами з боку петель.
- Сейф замикається механічним кодовим сейфовим M-LOCKS (Нідерланди), сертифікат класу VDS 2 або механічним кодовим замком LaGard (США) класу VDS 1.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Griffon |
| Зламостійкість | 2 клас |
| Тип замка | Механічний кодовий |
| Колір | Кремовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6886 |
| Вага | 110 |
| Внутрішнє відділення в сейфі | Полиця |
| Внутрішні габарити | 39х38х29.6 см |
| Можливість анкерного кріплення | К полу |
| Висота, мм | 440-550 |
| Габарити | 47.2х46х44 см |
| гарантія | 60 місяців офіційної гарантії від виробника на конструкцію+ 12 місяців на замок |
| Глибина, мм | Понад 400 |
| Доставка/оплата | Термін доставки 1-3 дні. Безплатна доставка від 2000 грн. під час оплати на карту Visa/Mastercard. Можливість оформлення безналичного рахунку тільки від ФОТ і без НДС. |
| Замок | Механічний кодовий |
| Клас зламостійкості | II |
| Сейф за типом захисту | Вогне-зламостійкий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-Виробник Товару | Україна |
| Тип покриття | Лако-червоне |
| Тип сейфа | Вогне-зламостійкий |
| Товщина бічних стінок | 40 мм |
| Товщина лицьової панелі | 40 мм |
| Ширина, мм | 440-550 |
- Ціна: 32 760 ₴




